31

Hakkımızda

ULUKAN BOYA, 1997 yılında kurulmuş olup, Elektrostatik Toz Boya dalında faaliyetlerine başlamıştır.

Zamanla gelişen ve değişen müşteri istekleri ( otomotiv ), teknoloji ve artan ürün kalitesine yönelik olarak ULUKAN BOYA da bu gelişmeleri takip etmiş, buna bağlı olarak makine parkını genişletmiş, boya altı yüzey işlem olarak Sprey Demir Fosfat ve Trikatyon Çinko Fosfat hattı, alüminyum parçaların yüzey işlemi için Kromatlama hatlarını bünyesine eklemiştir.3 adet Konvertör fırın,1 adet Box fırın ile hizmete devam etmektedir. Yine lastik, kauçuk ve otomotiv sektöründe sac parçaların yüzey hazırlığı için ayrıca, ince ve kalın kristalli çinko fosfat ve mangan fosfat hattı hizmete alınmıştır.

ULUKAN BOYA standartların ve gelişmenin, yöntemi ve yönetimi olarak benimsediği ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini de 2006 yılı başlarında almış ve sistem gereklilikleri doğrultusunda rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı kendine ilke kılmıştır.

İşletmemiz kuruluşundan bu yana çevre ve doğanın korunmasına olumlu yönde yaklaşmış ve bu yönde öncül bir hareket yaparak firma içinde ARITMA ÜNİTESİ kurmuş ve çalıştırmaktadır.

Hedefimiz, var olan kalitemizi, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda arttırmak, sürekli iyileştirme metodu ile uygun fiyat avantajları oluşturmak ve sektörde en çok tercih edilen firma olmaktır.